sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Безпека Бін-Бега

У ambient lounge® дуже серйозно ставляться до питань безпеки. Наші бін беги та матеріали, з яких вони виготовлені, проходять строгий контроль якості. Ми усвідомлюємо, що гранули наповнювача можуть бути небезпечні для маленьких дітей, тому робимо всі необхідні запобіжні заходи, щоб зробити продукт безпечним для дітей і домашніх тварин.

Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про безпечне використання бін бегів:

Що таке «безпечна блискавка»?

Безпечна блискавка – це застібка-блискавка, яку маленькі діти не зможуть відкрити. Після декількох неприємних випадків в минулому, ряд країн (включаючи Австралію і США) випустили закон, згідно з яким саме такі блискавки є тепер стандартними. Це необхідно для запобігання ситуацій, коли дитина може відкрити блискавку і проковтнути гранули наповнювача.

Бін беги ambient lounge® поставляються з високоякісними безпечними блискавками YKK, що запобігає доступ дітей до полістироловий наповнювача.

Система Funnelweb ™ дозволяє наповнювати бін беги і зсипати без ризику розсипати наповнювач. Спеціальна вбудована вставка повинна бути застебнута в якості додаткової міри обережності. І тоді будь-який бін бег від ambient lounge® стає найбезпечнішим у світі.

Доступ до безпечної блискавки ambient lounge®

Будь ласка, використовуйте гачок ambient lounge® або скріпку, наявну в комплекті, щоб підчепити і звільнити бігунок блискавки. Після цього звичним рухом можете розстебнути або застебнути блискавку. Для безпеки дітей, переконайтеся, що ви прибрали скріпку / гачок після того, як знову закрили бін бег.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

ДРІБНІ І ЛЕГКІ ГРАНУЛИ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СУТТЄВУ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ МОЖУТЬ ПОТРАПИТИ В ДИХАЛЬНІ ШЛЯХИ. ЦЕ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ НЕСТАЧУ НАДХОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ. НЕДБАЛІСТЬ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО СУМНИХ НАСЛІДКІВ.