sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Догляд за Бін Бегом

Чистити і доглядати за безкаркасними меблями набагато простіше, ніж за традиційної, через знімного чохла, який легко випрати в машинці або руками. Традиційне крісло або диван чи можуть похвалитися такою зручністю в обслуговуванні, хоча їх поверхня так само потребує регулярного чищення. Особливо це важливо для дітей – оскільки в безкаркасних меблях для мікробів і мікроорганізмів практично немає підходящого середовища для проживання.

Але не всі безкаркасні меблі настільки зручні і безпечні – візьмемо наприклад безформні крісла-груші, з внутрішнім і декоративним чохлами. Звичайно, декоративний чохол можна зняти, але Ви нічого не зможете зробити з внутрішнім чохлом – КУДИ і головне ЯК Ви дінете гранули? Внутрішній чохол може порватися і все гранули вирвуться назовні, створивши небезпеку для життя і здоров’я, якщо їх випадково вдихнути або проковтнути. Більш того, внутрішній чохол не здатний рівномірно розподілити гранули по всій площі бін бега (декоративного чохла), тому Ви заздалегідь погоджуєтеся на менший комфорт і зручність, сідаючи в центр “мішка”.

Погодьтеся, сучасні меблі просто зобов’язані бути зручними в обслуговуванні, легкими, цікавими, комфортними і безпечними. Вони, а не Ви, повинні підлаштовуватися під Вас і дарувати довгоочікуваний відпочинок і насолоду.

Все це – головні характеристики Дизайнерських безкаркасних меблів ambient lounge®.

Щоб Ви навіть не думали про якісь складнощі, ми придумали і запатентували систему Funnelweb® і унікальну структуру моделей ambient lounge®. Ви не зіштовхнетеся з жодною з описаних Вище труднощів. Система Funnelweb® герметично кріпиться до Вашого бін бегу від ambient lounge®, дозволяючи легко наповнити або спустити Ваше крісло, за лічені секунди. Подивитися революційну систему Funnelweb® в дії, Ви можете тут. А порожній чохол можна зручно згорнути і покласти в машинку, або випрати руками у ванній.

Для догляду за тканинами з серії Interiors ™ (Sofa Weave, PU Bonded Leather), виготовленими з бавовняних тканин, синіли, поліестеру, полотна, парусини, джинсового або шевронною тканини можна використовувати холодне прання у пральній машині або акуратно прати вручну. Якщо ж бін бег виготовлений з вінілу, шкіри або штучної шкіри, знімати чохол не потрібно. Досить просто начисто протерти поверхню вологою губкою або почистити.

Якщо ви регулярно і правильно піклуєтеся про свій бін бег від ambient lounge®, він не тільки буде виглядати як новий, але і прослужить набагато довше. Використовуйте теплу воду, делікатний миючий засіб і м’яку тканину для видалення забруднення. Хорошими прикладами делікатних миючих засобів є рідке мило для посуду або спрей для чищення побутових поверхонь. Не використовуйте абразивні миючі засоби, так як вони можуть подряпати тканину. Деякі побутові миючі засоби та розчини видаляють пластифікатори, в результаті чого вініл може стати крихким. Для боротьби з трудновиводімими плямами використовуйте м’яку зубну щітку. Використовуйте чисту суху тканину, щоб протерти покриття бін бега насухо. Ніколи не занурюйте наповнений бін бег в воду.

Для догляду за тканинами з серії Elements ™ (Outdura, Elements, Sunbrella) – використовуйте м’яку щітку і делікатний миючий засіб для очищення забруднення. Нанесіть миючий засіб на область забруднення і тріть круговими рухами щіткою, після чого протріть насухо. Якщо делікатного миючого засобу недостатньо для виведення плям, використовуйте спеціальні засоби для чищення автомобільних сидінь.

Особливу увагу вимагають бін беги, виготовлені з таких тканин, як мікрозамші, мікрофібра, штучна замша. Не намагайтеся чистити ці тканину, якщо тільки на ярлику не вказано, що ви можете це робити. Безпечніше видаляти бруд за допомогою теплої води і м’якого миючого засобу, наприклад рідкого мила для посуду. Також можна використовувати засіб для виведення плям для тканини. Акуратно протріть область забруднення і витріть насухо шматком тканини. Пам’ятайте -, не занурюйте виріб у воду. Що стосується таких бін бегів, як Roma Sofa ™ від ambient lounge®, їх чохол легко знімається, після чого його можна піддати холодної пранні в пральній машині або акуратно прати вручну.

Універсальні поради по використанню бін бегів:

1. Встановлюйте бін бег на рівну і гладку поверхню, наприклад, ламінат або килим. Не ставте бін беги на грубих поверхнях типу бетону.

2. Не допускайте до бін бега домашніх тварин (хоча багатьом з них подобається лежати на кріслах). Деякі тварини можуть проткнути, порвати або прокусити бін беги, виконані з інтер’єрної тканини. Ми рекомендуємо подарувати вашому вихованцеві його власний бін бег Pet Lounge ™.

3. У всіх бін бегів ambient lounge® дуже надійні шви і внутрішні елементи, але навіть в цьому випадку не потрібно стрибати на бін беге – він може порватися.

4. Намагайтеся не сідати в крісло, якщо на вашому одязі є виступаючі металеві деталі. Такі елементи можуть проткнути або розпороти тканину бін бегів.

5. Купуйте тільки бін беги з безпечними блискавками YKK, як у ambient lounge®. Такі блискавки запобігають доступ маленьких дітей до наповнювача, який становить небезпеку для життя і здоров’я, якщо його випадково проковтнути. Законодавство в деяких країнах, наприклад, в Австралії і США, забороняє продаж бін бегів без безпечних блискавок.

6. Не допускайте перевищення допустимих навантажень (понад 120 кг) і стрибків на бін беги, для збереження системою еластичності своїх властивостей.