sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Матеріали виробів

Всі предмети меблів з серії Interiors виготовляються із високоякісної тканини Sofa Weave, натуральної телячої шкіри і переробленої шкіри, які кожен сезон вибирає наша команда дизайнерів. Ці матеріали красиві, практичні і приємні на дотик – ідеальний варіант як для інтенсивного використання, так і для створення унікального стилю сучасної вітальні.

SAKURA PINK

LUSCIOUS GREY

  TUNDRA SPRING

LIME CITRUS

  ECO WEAVE

HOT CHOCOLATE

BLUE JAZZ

  AUBERGINE DREAM

BLACK SAPPHIRE

  WILDBERRY DELUXE

Матеріал виготовляється з переробленої шкіри. За еластичності і міцності близький до натуральної шкіри, що має запах вичиненої шкіри. Таким чином, рецикльована шкіра – це щось середнє між натуральної та штучної шкірою. Її нелегко відрізнити від натуральної шкіри. Ми вміємо підкреслювати витонченість наших моделей, використовуючи штучну шкіру і пишаємося її високою якістю, як і м’якою текстурою. Це хороший вибір економного матеріалу, який виглядає як натуральна шкіра.

MODE RED

  INFINITY WHITE

CLASSICO NERO

Всі предмети меблів з серії Elements виробляються з м’яких, рифлених водонепроникних матеріалів, які не вигоряють під сонцем. Тканини Elements практичні і «дихаючі», вони ідеальні для використання в будинку або в саду, а також прекрасно підходять дітям.

OCEANA

NIGHTBLOOM

MUDHONEY DUNE (SUNBRELLA)

BLACK ROCK (SUNBRELLA)

LIMESPA (SUNBRELLA)

ACAI MERLOT

BLUE SKY ECLIPSE

SANDSTORM

MUD CAKE CHOCOLATE

AQUAMARINE

 MANDERINA

SUB-LIME

TORO RED

SUPERNOVA