sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Політика конфіденційності

Далі представлені умови користування нашим веб сайтом. У будь-який час умови можуть бути змінені, скасовані або додані. Як Клієнт, ви приймаєте ці умови і / або зміни. Ми постійно прагнемо вдосконалювати наші продукти і веб сайт, тому будемо вдячні вашої зворотного зв’язку і пропозицій. Ми розробили дану політику, тому що хочемо бути впевнені в конфіденційності та безпеки вашої особистої інформації.

Безпека

Сайт ambient lounge® і всі передані Вами дані захищеності SSL шифруванням. Для забезпечення надійності та безпеки ми використовуємо захищені сервера платіжної системи, щоб приймати платежі в режимі онлайн, з необхідними засобами шифрування і аутентифікації.

Умови використання сайтом

При користуванні даним сайтом ви визнаєте, що несете повну відповідальність за всі витрати, які Ви можете понести при використанні веб сайту і придбання товарів. Ніхто, включаючи, але не обмежуючись співробітниками ambient lounge®, що не буде відповідальний за збитки будь-якого типу, пов’язаний з використанням даного сайту.

Використання особистої інформації

У ambient lounge®, ми поважаємо конфіденційність особистої електронного листування, і ми зберігаємо в безпеці як ваші електронні адреси, так і іншу особисту інформацію на ambientlounge.com.ua. Ваші дані, без вашого явного дозволу, не перейдуть до інших організацій, крім ambient lounge®. При цьому ми будемо використовувати електронну пошту, щоб посилати вам повідомлення про невиконані замовлення. Ми також можемо використовувати електронну пошту, щоб тримати вас в курсі новин про наш сайт, поточні акції та спеціальні пропозиції. Якщо ви не хочете, щоб вас інформували таким чином через електронну пошту, клацніть мишею по посиланню відмовитися від підписки внизу всіх електронних листів.

Веб-сайти третіх осіб

На веб сайти третіх осіб, на які ви можете вийти з посиланням через ambientlounge.com.ua, не поширюється наша Політика Конфіденційності, тому ми просимо вас бути обережними при введенні будь-якої особистої інформації в режимі онлайн. Ambient Lounge не несе ніякої відповідальності або зобов’язання за ці сайти.

Бюлетень про авторські права і торгові марки

1) Якщо не вказано інакше, письмові матеріали, тексти, ілюстрації, креслення, відео і фотографії, які знаходяться на даному сайті, є ексклюзивними, вони захищені і охороняються Українськими та Міжнародними законами про авторське право.

2) Ви можете читати, друкувати і завантажувати їх тільки для особистого користування.

3) Ви можете надати посилання на цей сайт з будь-якого іншого ділового, інформаційно-ділового або службового веб сайту, але (якщо інакше нами прямо не узгоджено в письмовому вигляді) таким чином, щоб не створювалося враження, що ми маємо якесь відношення або схвалюємо подібний сайт.

4) Ви не можете отримувати дохід або ж копіювати матеріали без нашого дозволу.

5) Використання даного сайту обумовлено нашими умовами використання.

 

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-магазин «Ambient Lounge», розташований в мережі Інтернет на доменному імені www.ambientlounge.com.ua, може отримати про Користувача під час використання Веб сайту, Інтернет-магазину, програм і продуктів Інтернет-магазину.

1. Визначення термінів

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація Інтернет-магазину (далі – Адміністрація Веб сайту)» – уповноважені співробітники на управління Веб сайтом, що діють від імені Інтернет-магазину «Ambient Lounge», які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних , склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» – будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певного або визначається фізичній особі (суб’єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» – обов’язкове для дотримання Адміністрацією Веб сайту вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншого законного підстави.

1.1.5. «Користувач Веб сайту Інтернет-магазину (далі – Користувач)» – особа, яка має доступ до Веб сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Веб сайт інтернет-магазину.

1.1.6. «Cookies» – невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп’ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного Веб сайту.

1.1.7. «IP-адреса» – унікальний мережеву адресу вузла в комп’ютерній мережі, побудованої за протоколом IP.

1.1.8. «Веб сайт» – Інтернет-магазин «Ambient Lounge», розташований в мережі Інтернет на доменному імені www.ambientlounge.com.ua

2. Загальні положення

2.1. Використання Користувачем Веб сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання Веб сайту Інтернет-магазину.

2.3. Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до Веб сайту Інтернет-магазину «Ambient Lounge». Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за Веб сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на Веб сайті, Інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація Веб сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Веб сайту, Інтернет-магазину.

3. Предмет політики конфіденційності

3.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації Веб сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації Веб сайту при реєстрації на Веб сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Веб сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення і включають в себе наступну інформацію:

3.2.1. прізвище, ім’я, по батькові Користувача;

3.2.2. контактний телефон Користувача;

3.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

3.2.4. адреса доставки Товару;

3.3.1. Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин Веб сайту Інтернет-магазину, що вимагають авторизації.

3.3.2. Інтернет-магазин здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація використовується з метою виявлення і вирішення технічних проблем, для контролю законності проведених фінансових платежів.

3.4. Будь-яка інша персональна інформація не обговорені вище (історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.) підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених в п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.

4. Цілі збору персональної інформації користувача

4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація Веб сайту може використовувати в цілях:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Веб сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з Інтернет-магазином «Ambient Lounge».

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Веб сайту інтернет-магазину.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Веб сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.1.6. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

4.1.7. Повідомлення Користувача Веб сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.8. Обробки і отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг, заперечування платежу Користувачем.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов’язаних з використанням Веб сайту інтернет-магазину.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.

4.1.11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на Веб сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

5. Способи і терміни обробки персональних даних

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Веб сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Веб сайті інтернет-магазину «Ambient Lounge», включаючи доставку товару.

5.3. При втраті або розголошення персональних даних Адміністрація Веб сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.4. Адміністрація Веб сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.5. Адміністрація Веб сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

6. Обов’язки сторін

6.1. Користувач зобов’язаний:

6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Веб сайтом інтернет-магазину.

6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.

6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

6.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

7. Відповідальність сторін

7.1. Адміністрація Веб сайту, яка не виконала свої зобов’язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв’язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 5.2., 5.3. і 7.2. цієї Політики Конфіденційності.

7.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація Веб сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:

7.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

7.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією Веб сайту.

7.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

8. Вирішення спорів

8.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем Веб сайту Інтернет-магазину і Адміністрацією Веб сайту, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).

8.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

8.3. При не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.4. До цій Політиці конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією Веб сайту застосовується чинне законодавство України.

9. Додаткові умови

9.1. Адміністрація Веб сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Веб сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Всі пропозиції або питання по цій Політиці конфіденційності слід повідомляти за номером телефону +38 (068) 404-42-03

9.4. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою politika-konfidencialnosti/