sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Про нас

Ми є офіційним інтернет-магазином, який займається продажем дизайнерських безкаркасних меблів австралійського бренду Ambient Lounge® в Україні. Дизайнери, що створюють моделі, представлені в каталозі, повністю враховують всі тенденції сучасної моди, тому кожен виріб має свій неповторний стиль. На сьогоднішній день bean bag починає користуватися все більшою і більшою популярністю, але люди хочуть отримати не просто яскравий і оригінальний, але і якісний, зручний товар. Раніше хороший bean bag купити в Україні було практично неможливо, так як продавці намагалися видати за оригінальні товари примітивні моделі, які приходили в непридатність вже через пару років. Тепер, завдяки нашому інтернет магазину, кожен може купити тільки найкращі безкаркасні меблі.

Варто відзначити, що в каталозі є не тільки дивани та крісла для вітальні, але і моделі, які ідеально впишуться в інтер’єр спальні, дитячої та навіть внутрішнього двору приватного будинку. Ціни на всі товари повністю виправдані його високою якістю, безпекою та унікальністю, а також простотою в чищенні і експлуатації. Безкаркасні меблі в магазині можна купити як в роздріб, так і оптом, тому нашими клієнтами можуть стати ресторани, готелі, власники офісів. Доставка проводиться по всій території України.

Безкаркасні меблі від Ambient Lounge® – це можливість підкреслити свій відмінний смак, зробити дизайн унікальним і перетворити будь-яке приміщення в справжній Рай для тіла і душі.