sales@ambientlounge.com.ua
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Система наповнення FunnelWeb ™

Купити наповнювач і самому наповнити бескаркасное крісло ще не було на стільки простим завданням. Ексклюзивна система наповнення Funnelweb ™ герметично утримує гранули пінополістиролу в момент наповнення або зсипання, не дозволяючи створити безлад. Купуйте якісний наповнювач для крісла з доставкою додому та забудьте про те, як це було утомливо до ambient lounge®!

Все бін беги від Ambient Lounge® йдуть в комплекті з наповнювачем в чохлі Funnelweb ™. Але ми розуміємо, що у вас можуть бути бін беги інших виробників. Крім того, час від часу виникає необхідність замінити наповнювач в бін беге. Ми будемо раді вам допомогти! Для максимально комфортного наповнення вашого бін бега наповнювач йде в комплекті з системою Funnelweb ™. 300 літрів наповнювача зазвичай досить для самої більшості бін бегів.

Вам більше не потрібно тягати величезні мішки, смітити в будинку і вмовляти близьких допомогти вам з наповненням бін бега. Наповнювач для бін бегів Ambient Lounge® поставляється в патентованих чохлах Funnelweb ™. З системою Funnelweb ™ вам ніколи не доведеться турбуватися про чистоту в домі. Ексклюзивна система з’єднання Funnelweb ™ ® виключає можливість розсипати наповнювач при наповненні бін бегів від Ambient Lounge® або інших сумісних з Funnelweb ™ крісел.

За 30 секунд ви пристібаєте пакет з наповнювачем до бін бегу і пересипати наповнювач всередину крісла. Переваги системи не тільки в зручності. Якщо буде потрібно почистити або попрати декоративний чохол бін бега, ви можете за хвилину пересипати наповнювач назад в чохол Funnelweb ™. Подивіться, наскільки це просто з нашою системою Funnelweb ™. Для бін бегів від Ambient Lounge® ви можете використовувати наведені нижче дані необхідного обсягу наповнювача.

  • 450 літрів наповнювача необхідно для моделі Butterfly Sofa ™, Avatar Sofa ™;
  • 300 літрів наповнювача досить для моделей, Acoustic Sofa ™, Evolution Sofa ™, Studio Lounger ™, Conversion Lounger ™, Zen Lounger ™, Pet Lounge ™ Large;
  • 150 літрів наповнювача досить для моделей Ottoman ™, Versa Table ™, Pet Lounge ™ Medium, Wing Ottoman ™;
  • 300 літрів + 300 літрів наповнювача потрібно для дивана Twin Couch ™, Satellite Sofa ™

Ця таблиця допоможе Вам зрозуміти рекомендований обсяг гранул наповнювача, який Вам буде потрібно для Вашого бін бега. Будь ласка врахуйте, що рівень персонального комфорту у всіх різний і крісло може з часом просісти, тому купите трохи більше, щоб продовжити своє задоволення. З системою funnelweb Ви можете легко зберігати гранули і наповнити тоді, коли вважаєте за необхідне.

Бін Бег Наповнене Рекомендуємо купити
EVOLUTION SOFA 280 літрів 300 літрів
STUDIO LOUNGER 280 літрів 300 літрів
CONVERSION LOUNGER 270 літрів 300 літрів
ZEN LOUNGER 290 літрів 300 літрів
OTTOMAN 120 літрів 150 літрів
VERSA TABLE 150 літрів 150 літрів
WING OTTOMAN 150 літрів 150 літрів
AVATAR SOFA 420 літрів 450 літрів
BUTTERFLY SOFA 420 літрів 450 літрів
ACOUSTIC SOFA 420 літрів 450 літрів
TWIN COUCH 550 літрів 600 літрів
SATELLITE SOFA 600 літрів 600 літрів
PET LOUNGE (large) 300 літрів 300 літрів
PET LOUNGE (medium) 150 літрів 150 літрів